Türkiye’de En iyi teklif Sınırsız ASP.NET 5 Hosting Tavsiye

BestASPNETHostingReview.com | En iyi ve Önerilen ASP.NET 5 Barındırma. ASP.NET harika bir platform. ASP.NET 5, yeni nesil ASP.NET bir tanıdık ve modern framework web ve bulut senaryoları. Içerir. sonraki sürümler, ASP.NET MVC, Web API, Web sayfaları ve SignalR. Yüksek performans ve modüler tasarımı, ve destekler tam yan yana. sorunsuz geçiş, tesis, bulut.

istanbul-turkey-17

Eğer sert bir çekirdek fan Microsoft ASP.NET Framework için bir barındırma sağlayıcısı geliştirici dostu ve gerekli i̇ş durum yazılımda Microsoft. Çünkü bu olsaydı, tüm gerekli araçlar ve bileşenler, sunucu ile güçlü oluşturun ASP.NET web siteleri. HostForLIFE popüler bir Avrupa ASP.NET web hosting şirketi. Bunlar tam destek Windows hosting ve hem ASP.NET ve PHP, barındırma ortamı.

HostForLIFE.eu ASP.NET 5 Hosting Genel Bakış

Kurulan 2008 ve bu tarihten sonra da yetişen, büyük windows hosting şirketleri, Avrupa. HostForLIFE.AB, kendi kayıtlı ofis, Manchester. Daha önce, sadece veri merkezleri İNGILTERE’DE ve Amsterdam. Çünkü onların iş büyüyen çok hızlı yayılmaya kanatları diğer ülke. Bunlar açık 5 veri merkezleri 5 yıl, Frankfurt, Milano, Paris, Seattle ve Dallas.

Birçok yazılım geliştiricilerin güvenilir bunların güvenilir sunucular, mükemmel müşteri desteği ve geniş özellikleri. Şirket olarak oy en iyi barındırma hizmeti sağlayıcıları okuyucular tarafından, ardından popüler dergiler, İNGILTERE ve Hollanda. HostForLIFE.AB, alıcı, “Altın Avrupa ASP.NET Hosting Hizmetleri” ödülü Dev Pro Dergisi.

HostForLIFE tanındığını, Microsoft Spot Hosting ortağı. Bunlar ayrıca lisanslı, Microsoft’un Servis Sağlayıcı Lisans Anlaşması (SPLA) Programı. Şirket ayrıca, ödül, önde gelen geliştirici dergiler ve online portalları.

HostForLIFE.eu ASP.NET 5 Hosting Fiyatlandırma

HostForLIFE geniş ASP.NET 5 hosting planları gibi diğer hosting sağlayıcılar. Şirket, sınırsız disk alanı ve bant genişliği tüm barındırma planı. Şirket ücretsiz kurulum, 30 gün para iade garantisi ile hızlı hesap etkinleştirme.

Ayrıca HostForLIFE en son teknolojileri, Windows ASP.NET barındırma ortamı, Windows 2012, en son MSSQL veritabanı sürümü, WebSocket, URL Yeniden Yazma, vb. şirket korur, modern veri merkezleri, İNGILTERE, ABD, Paris, Frankfurt, Amsterdam ve Milano ile Dell sunucular.

hfln

hfln1

Kullanıcı Dostu ASP.NET 5 Kumanda Tablosu

plesk-control-panel-e1418807979767

Kullanım HostForLIFE Plesk kontrol paneli çok uygun hosting ASP.NET. Sizi yönetmek etki alanları, e-postalar, veritabanları ve istatistik ek olarak birçok popüler web scripts doğrudan kontrol paneli. Ayrıca IIS Manager ile, tüm yönleriyle yönetmenize ve site bu gibi çalıştırma ve durdurma, web/FTP ayrıca geri dönüşüm uygulama havuzu, varsayılan belge ayrıca ve çok daha fazlası.

Plesk ile kumanda paneli, müşterilerin kolayca 100’den fazla ücretsiz uygulamalar doğrudan kumanda paneli. CMS gibi nwordpress için, DotNetNuke, Umbraco, nopCommerce, Prestashop, BlogEngine, doğrudan kendi kontrol paneli. Kolayca yönetmek için e-posta hesapları üzerinden plesk kontrol paneli çok. Bunlar, SmarterMail, doğrudan göz atın.

Güvenilirlik ve Yüksek Performanslı ASP.NET 5 Hosting, Güvenebilirsiniz.

Tüm veri merkezi, en son teknoloji ve sağlam tesisleri ve altyapıları, veri merkezi güçlü garanti, iyi performans, HostForLIFE.eu ASP.NET 5 barındırma.

Biz izlenen, web sitelerinin barındırıldığı veri merkezi ve toplanan ilgili istatistik test sırasında. Sonuç gösterir.HostForLIFE ab ASP.NET hosting yapar hem şaşırtıcı hem hız ve kararlılık. Ortalama yanıt süresi ve sunucular, 200 ms. Şirket sürekli araştırmalarına, özellikler, şimdi bile, trafik zirveleri, yükleme hızı, web siteleri, üst düzey.

Hızlı ve Kolay Teknik Destek

HostForLIFE en iyi olduğunda teknik destek. Güvenebileceğiniz bir destek ekibi uzmanlar, ASP.NET geliştirme. , e-posta desteği, üst-sınıf, onlar da mükemmel bir forum destek yanı sıra geniş bilgi bankası.

Biri bizim siteler, biz yüklü nwordpress için, blog, ama çalışmadı dolayı php komut dosyası hatası. Biz e-postayla destek ekibi ve hemen yanıt 20 dakika içinde ve bizim blog, ince. Sadece bahsedilen neden sorun ama aynı zamanda giderilmelidir. Siz bu tür bir destek her yerde. Şimdi sakın unutma. Bu da ASP.NET hata. Bunlar, yıkanmış, eller surmus bu, sorunu nwordpress için.

Birçok ASP.NET hosting sağlayıcıları istenir, geliştirici, komut dosyası varsa, sorun. Ancak HostForLIFE.eu ASP.NET hosting kısımlarını doğrultur. sorun kaybetmeden herhangi bir değerli zaman.

Buna ek olarak, teknisyenler geliştirilen birçok yararlı makaleler, nasıl ve ipuçları, blog, hangi müşterilerin, teşhis soruların ve öncelikle kendi sorunları bağımsız olarak.

HostForLIFE.eu – Güvenilir, ASP.NET Hosting Partner

Haydi bir özet bilgi HostForLIFE.eu ASP.NET 5 barındırma hizmeti. Öncelikle, HostForLIFE.AB, şirket kimin %100 .NET odaklı ürünler yalnızca. Barındırma çözümü içeren mükemmel zengin kaynakları, özellikleri ve araçları, ve müşterilerin oluşturun ve yönetin, çok güçlü web siteleri. İkincisi, HostForLIFE.ab kullanır, en son Microsoft teknolojileri ve güçlü donanım için müşteriler, en güvenilir ve en hızlı sunucu performansları.

Destek hizmeti, HostForLIFe.eu ASP.NET hızlı ve etkili. Müşteriler destek teknisyenleri ve yanıtları alın.

Tüm HostForLIFE.eu ASP.NET hosting avantajları ve yararları dikkate HostForLIFe.ab olarak en iyi ASP.NET 5 barındırma çözümleri şiddetle tavsiye ederim kişiler için, geliştiriciler ve şirketler.